Këngëtarja Morena Taraku suprizohet me një dhuratë të veçantë nga FFK

Këngëtarja Morena Taraku suprizohet me një dhuratë të veçantë nga FFK

Morena Taraku

Këngtarja Morena Taraku është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare e cila njihet për jetën luksoze që bën.

Taraku kësaj radhe ka ndarë një postim me ndjekësit, e cila ka treguar se ka pranuar një dhuratë nga FFK,(Federata e Futbollit të Kosovës).

Morena ka falënderuar ekpin e Kosovës për dhuratën e bërë ku në fanelë është i shkruar emri i këngëtares shqiptare.

Mirëpo, sot pritet të zhvillohet ndeshja e madhe në mes të Kosovës dhe Maltës e që me siguri se edhe Taraku do jetë e pranishme.

Gjithashtu duhet të kujtojmë që nuk ka më bileta për ndeshjen Kosovë – Maltë në pikat e shitjes nëpër dyqanet e Ipkos.

 

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Sot gjyqi i Mediut, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e Efraim Diverolit e David Packouz! Drejtuesit e kompanisë amerikane blenë municionet në Gërdec

Sot gjyqi i Mediut, familjarët e viktimave kërkojnë dëshminë e Efraim Diverolit e David Packouz! Drejtuesit e kompanisë amerikane blenë municionet në Gërdec