Kërcënoi me armë 32  vjeçarin në Tropojë dhe i mori makinën! Shpallet në kërkim i riu, braktisi automjetin kur kuptoi se po ndiqej (EMRI)

Kërcënoi me armë 32  vjeçarin në Tropojë dhe i mori makinën! Shpallet në kërkim i riu, braktisi automjetin kur kuptoi se po ndiqej (EMRI)

Makina e gjetur e braktisur

Një 22 vjeçar në Tropojë i identifikuar si Emiljan Pepkolaj, është shpallur në kërkim nga policia pasi ka kërcënuar me armë zjarri një 32 vjeçar për shkak të një konflikti për motive të dobëta.

Në aksin rrugor ‘Bajram Curri-Fierzë’, i riu Emiljan Pepkolaj kërcënoi 32 vjeçarin G.N dhe më pas i mori automjetin e tij dhe u largua nga vendi i ngjarjes.

Pasi kuptoi se po ndiqej nga policia, Pepkolaj në vendin e quajtur "Kalata e trageteve", Fierzë, braktisi automjetin tip "Lançia" dhe duke përfituar nga errësira, arriti të largohej.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, profesori grek: Greqia duhet të ndalojë së bëri të fortin me shqiptarët

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, profesori grek: Greqia duhet të ndalojë së bëri të fortin me shqiptarët