Kërkonte rikthimin te fitorja, Korabi shtang në fund Dinamon! Flamurtari shkëputet në krye

Dinamo ka hedhur një tjetër hap fals në Kategorinë e Parë. ‘Nëndetësja’ ka barazuar 2-2 në Peshkopi kundër Korabit edhe pse kaloi dy herë në avantazh. Golit të Denison fillimisht iu përgjigj Keko, ndërsa në pjesën e dytë Preloshi i dha edhe njëherë epërsinë dinamoviteve.

Gjithsesi në shtesë, ekzaktësisht në minutën e 92, Beshiraj vulosi rezultatin e ndeshjes dhe ndau pikët për skuadrat. Ky barazim për Dinamon vjen pas humbjes turpëruese 5-1 kundër Flamurtarit, ndërsa me këtë barazim vlonjatët udhëheqin Kategorinë e Parë pas 8 ndeshjesh me 17 pikë, 2 më shumë se Dinamo.

Ne.k./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Erdogan kërcënon vendet perëndimore që mbyllën konsullatat në Stamboll: Do e paguani shtrenjtë nëse vazhdoni kështu

Erdogan kërcënon vendet perëndimore që mbyllën konsullatat në Stamboll: Do e paguani shtrenjtë nëse vazhdoni kështu