Kida kalon pushimet në shoqërinë e njeriut më të dashur për të

Kida kalon pushimet në shoqërinë e njeriut më të dashur për të

Kida

Këngëtarja Kida po kalon pushimet me njeriun e saj më të dashur, mamanë. Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto me të, ku këngëtarja dukej në formën më të mirë e veshur me një bust leopard. 

Përmes fotove në Instagram,  Kida ka qenë në Budva para disa ditësh, por nuk dihet nëse ndodhet akoma atje apo ka ndërruar destinacion. Nga fotoja e publbikuar, Kida me mamanë duken si dy motra dhe jo nënë e bijë. Kënga e re e Kidës në bashkëpunim me Mozzik është kthyer ndër në një ndër këngët më të dëgjuara kësaj vere.

Kida me mamanë e saj

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com