Kim argëtim dhe ping-pong me një grup fëmijësh te Liqeni Artificial: Ne nuk e kuptuam se kush fitoi por s’ka rëndësi se u argëtuam

Kim argëtim dhe ping-pong me një grup fëmijësh te Liqeni Artificial: Ne nuk e kuptuam se kush fitoi por s’ka rëndësi se u argëtuam

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim te Liqeni Artificial me një grup fëmijësh

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram, shprehet se ka kaluar një ditë të bukur nga Liqeni Artificial, ku ka kaluar kohë me disa fëmijë duke luajtur ping-pong.

Ajo përmes rreshtave përshkruar lojën e Inës dhe Nikolas, dy prej fëmijëve me të cilët u taku ambasadorja,  “Nga mesi i lojës raketa e Inës u thye. Çfarë bëri Nikola? I kërkoi Inës që ta mbante ai raketën e thyer. Ina fitoi një pikë, dhe çfarë bëri? Nguli këmbë që ta marrë përsëri raketën e thyer. Në fund nuk e kuptuam se kush e fitoi lojën po kjo nuk kishte rëndësi sepse ne u argëtuam aq shumë me lojën e tyre, shakatë që bënim duke bërë fytyra qesharake.”

Në fund të postimit ajo thotë se bëri një lojë ping-pong me Edin, i cili sipas saj e mbajti me hatër.

“Faleminderit fëmijë për sportivitetin tuaj dhe të qeshurat. Ju jeni më të mirët", shkruan Kim.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Plagosi efektivin në Tiranë, Policia: Kërkimet për Klered Bozhanajn në Tiranë, Durrës, Elbasan e Vlorë! Kush jep informacion 20 mijë euro shpërblim

Plagosi efektivin në Tiranë, Policia: Kërkimet për Klered Bozhanajn në Tiranë, Durrës, Elbasan e Vlorë! Kush jep informacion 20 mijë euro shpërblim