Kim dhe Celibashi në KZAZ-në te ‘Vasil Shanto’, u drejtohen numëruesve: Duhet të jeni të fortë dhe me energji

 

Ambasadorja e SHBA-së në Tiranë, Yuri Kim e shoqëruar nga kryekomisioneri Shtetëror Ilirjan Celibashi, kanë shkuar në njësinë numër pesë në shkollën “Vasil Shanto” për të para nga afër procesin e numërimit.


Lajmi kryesor:

Ndërkombëtarët po monitorojnë! Kim: Kandidatët të mos supozojnë, por të pranojnë gjykimin e votuesve! Soreca: Do të ndjekim procesin e numërimit, rezultati të pritet me qetësi e durim


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Turizmi/A jeni të kënaqur me shërbimet dhe çmimet që gjeni në zonat turistike?×

Lajmi i fundit

John

Certifikohen të rinjtë e projektit të Bashkisë për zhvillimin ekonomik të Tiranës, Veliaj: Mos u dorëzoni para pengesave