Kim Kardashian dhe veshja e saj e çuditshme në MetGala 2021

Kim Kardashian dhe veshja e saj e çuditshme në MetGala 2021

Kim Kardashian MetGala2021

MetGala është padyshim eventi më i ndjekur në mediat e huaja edhe jo vetëm.

I njohur ndryshe si ekuivalenti i botës së modës me Oskar çdo pjesëtar i saj habit vit pas viti me risitë që influencojnë mbarë botën. Por ajo që u veçua ishte dhe trendi i fundit i Kim Kardashian, e veshur e gjitha me të zeza duke mbuluar edhe ftyrën e cila ka habitur rrjetin dhe ka argëtuar mjaft ndjekës.

 

er.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Macron takohet me Elon Musk: Twitter duhet të respektojë rregullat europiane

Macron takohet me Elon Musk: Twitter duhet të respektojë rregullat europiane