Kim Kardashian ndahet pas romancës gjashtë mujore me Odell Beckham Jr

Kim Kardashian ndahet pas romancës gjashtë mujore me Odell Beckham Jr

Ylli televiziv 43 vjeçar Kim Kardashian i ka dhënë fund romancës së saj me futbollistin amerikan 31 vjeçar Odell Beckham Jr., raporton Daily Mail.

Ata nuk janë parë më së bashku që nga paraqitja e tyre e përbashkët në festën e Oscars Vanity Fair më 10 mars.

Agjencia e lajmeve raportoi se një person i afërt me çiftin thotë se ata kanë ndërprerë marrëdhënien e tyre edhe pse së fundmi u raportua se Kim 'i pëlqente ideja' për të pasur një fëmijë të pestë me Odell-in.

Çifti nisën të dilnin në shtator të vitit 2023. Që në fillim të lidhjes Kim dhe Odell gjithmonë kanë dashur që t’i mbanin larg mediat nga jeta e tyre personale. Kjo për arsye se marrëdhënia nisi menjëherë pas ndarjes së sportistit nga ish-partnerja dhe nëna e fëmijës së tij, Lauren Woods.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Protesta te Bashkia, Belind Këlliçi kërcënon drejtorët e policisë: Jeta është e gjatë, do ta paguani

Protesta te Bashkia, Belind Këlliçi kërcënon drejtorët e policisë: Jeta është e gjatë, do ta paguani