Kim Kardashian feston ditëlindjen, bën bashkë ‘yjet’ e ekranit dhe showbizit në ‘Beverly Hills’

Kim Kardashian feston ditëlindjen, bën bashkë ‘yjet’ e ekranit dhe showbizit në ‘Beverly Hills’

Kim Kardashian

Modelja e njohur Kim Kardashian ka mbushur 41 vjeç dhe për të festuar këtë ditë të rëndësishme, ajo organizoi një darkë që u mbajt të premten (20 tetor) në mbrëmje në Funke në Beverly Hills, Kaliforni, ku shumë të famshëm ishin të pranishëm.

Nëna e katër fëmijëve mori urimet më të mira nga familjarë, miq dhe të afërm, e padiskutim nga fansat e saj të shumtë.

Kim, e cila mbush 43 vjeç sot, veshi një fustan të kuq mahnitës dhe një palë syze dielli të zeza teksa mbërriti së bashku me motrat e saj dhe nënën Kris Jenner.

Të tjerë që u panë duke hyrë në festë përfshijnë Kylie Jenner, Kendall Jenner, Hailey Bieber, Sofia Vergara, Ivanka Trump, Lauren Sanchez, Kimora Lee Simmons me qenin e saj dhe Sara Foster.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Mbi 900 pelegrinë të vdekur nga vapa gjatë Haxhit në Mekë

Mbi 900 pelegrinë të vdekur nga vapa gjatë Haxhit në Mekë