Kim Kardashian ndryshon zakonet: Kam filluar të pi kafe dhe tekila! Më duhen, punoj shumë

Kim Kardashian ndryshon zakonet: Kam filluar të pi kafe dhe tekila! Më duhen, punoj shumë

Kim Kardashian

Ylli i Kardashians pranoi në podkastin e saj në Goop se ka shtuar dy vese të reja, tashmë Kim Kardashian konsumon kafe dhe alkool.

“Fillova të pi pak në moshën 42-vjeçare. Kafe dhe alkool. Më duket sikur duhet të liroj pak."- tha ylli 42-vjeçarja.

Kur Paltrow e pyeti pse e bëri ndryshimin tani, nëna e katër fëmijëve, e cila po studion për t'u bërë juriste, shpjegoi: "Sepse pse jo, e dini? Thjesht ndihem sikur punoj shumë dhe fokusohem... gjithë ditën pas shkollës atëherë është si takimet e produktit dhe testimi i gjërave dhe takimet e paketimit dhe gjithçka për SKKN."

 Kim Kardashian thotë se është e hapur ndaj idesë për të pasur më shumë fëmijë dhe për t'u rimartuar: 'Kurrë mos thuaj kurrë'

"Unë thjesht nuk ndihem kurrë rehat duke u shtrirë duke mos bërë asgjë. Kështu që versioni im i kësaj ka qenë të kaloj pak kohë me miqtë e mi, të pi një pije dhe të qëndroj jashtë pak më vonë, kur ndoshta nuk do ta kisha bërë këtë. më parë”, shtoi ajo.

Ajo vuri në dukje se pija e saj e re e zgjedhur është tekila.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj