Kim Kardashian një femër biznesi
e vërtetë, tani edhe më pranë jush

Kim Kardashian një femër biznesi<br />e vërtetë, tani edhe më pranë jush
Kim Kardashian nuk di të ndalet kur vjen puna tek ngritja e 'perandorisë' së saj. Pa shijuar ende suksesin e aplikacionit dhe website-it të saj, Kim ka ardhur më pranë fansave me një ide jo shumë të zakontë. 

"Kimoji" quhet linja më e re me emoji, ku përfshihen të gjitha pamjet më të famshme të yllit televiziv dhe mund të blihet nga të gjithë në App Store. 

35-vjeçarja ka hyrë fuqishëm në biznesin e teknologjisë dhe me ritmet që ndjek ajo, s'do të ishte aspak e habitshme sikur Kimoji të bëhet emoji zyrtar për të gjithë ata që zotëronjë një smartphone.
kim kardashian
Redaksia Online
(m.p/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Mero Baze: Përse Berishën nuk e ndihmojnë dot këta që po tërheq nga gara

Mero Baze: Përse Berishën nuk e ndihmojnë dot këta që po tërheq nga gara