Kirurgu qëllon me grushta infermieren
në përfundim të operacionit /VIDEO

Kirurgu qëllon me grushta infermieren<br />në përfundim të operacionit /VIDEO
Një ngjarje aspak e zakontë ka ndodhur në një spital në provincën Henan të Kinës, pasi pas përfundimit të një operacioni, kirurgu i thotë infermieres se kishte shkelur protokollin gjatë operacionit.

Në videon e postuar nga Dailymail shihet qartë që kirurgu i hedh dorashkat e operacionit ne fytyrë infermieres e cila kthehet dhe e qëllon me grusht.

Situata acarohet dhe kirurgu fillon dhe e godet infermieren me grushta fytyrës derisa ndërhyjnë kolegët për ti ndarë.

Kjo video është bërë virale pasi është e papranueshme që këto sjellje të ndohin në një sallë operacioni ku pacienti është ende aty.
 
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin

Dy fitore në 26 javë, skuadra e La Liga-s shkarkon trajnerin