‘Kjo më kujton një vajzë që njoh’, Arbana Osmani publikon serialin e Netflixit me protagoniste një mashtruese! Ke po ‘thumbon' moderatorja?

‘Kjo më kujton një vajzë që njoh’, Arbana Osmani publikon serialin e Netflixit me protagoniste një mashtruese! Ke po ‘thumbon' moderatorja?

Arbana Osmani

Arbana Osmani ka parë serialin më të suksesshëm të momentit në Netflix “Inventing Anna”.

Ky dokumentar ka në thelb historinë e një vajze e cila “mashtron” njerëz me influencë dhe përfiton prej tyre.

“Kjo më kujton një vajzë që njoh”, kështu ka shkruar Arbana në Instatory.

Duket që kjo është një “kunjë” për dike, por ajo nuk ka zbuluar më shumë. Ju shkon dikush në mendje?

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Sali Berisha mbledh deputetët e ‘Rithemelimit’

Sali Berisha mbledh deputetët e ‘Rithemelimit’