Klandestinët nga Lindja e Mesme nuk shqetësohen për policinë, filmohen duke ecur në rrugët e Himarës (VIDEOLAJM)

Dy klandestinë nga Lindja e Mesme duket se nuk shqetësohen aspak nëse kapen nga policia dhe ecin të qetë në rrugët e Shqipërisë.

Së fundmi janë filmuar në rrugët e Himarës, teksa mbajnë në duar ujë dhe bukë.

Shqipëria përdoret si rrugë kalimi për vendet e BE-së pasi cdo ditë realizohen operacione ku kapen shqiptarët duke transportuar emigrantët e paligjshëm kundrejt fitimit.

A.M./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Maks: 28/06/2022 12:11

  Mos u beni rracista me emigrantet sepse jemi vete popull emigrantesh Tja tregojm dheut ckemi heq nga perndjekja jone ne fillimet e emigracionit nga policia ne greqi itali franc e kudo Por popujt e ketyre vendeve jane te mire na hapen dyert e shpis dhe na ruajten nga debimet

  Përgjigju
 • Emigrant: 28/06/2022 09:19

  Gjynah,ndihmoini ,jemi vet popull emigrantësh.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të marrë fund kaosi në kuvend?×

Lajmi i fundit

BE-ja fut dy komandantë të Hamasit në listën e terroristëve

BE-ja fut dy komandantë të Hamasit në listën e terroristëve