POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Klauda Pepa e emocionuar për rikthimin në Tiranë: E lumtur teksa shoh që po ndryshon

Balerina, Klaudia Pepa

Balerina profesioniste Klauda Pepa, e cila tashmë ka ngritur karrierën e saj në Itali, ka ardhur të qëndrojë disa ditë në Tiranë. Ajo po shfrytëzon këto ditë jo vetëm për t’u takuar me familjarët e saj, por edhe për të shijuar shëtitjet dhe kafet në kryeqytetin shqiptar sëbashku me miqtë e saj.

E duket se kjo periudhë pushimi po i pëlqen jashtë mase. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale edhe një foto të realizuar në pedonalen pranë Ministrisë së Brendshme, teksa shkruan se ndihet e lumtur që po sheh një Tiranë e cila po ndryshon.

Tirana ime. E lumtur teksa shoh që Tirana po ndryshon.

Klaudia Pepa

Sa herë që bukuroshja poston foto, imazhet bëjnë xhiron e rrjeteve sociale, ndërkohë që tashmë ajo është kthyer në një personazh publik edhe në Itali.

( Klaudia Pepa duke shëtitur në Tiranë )

/b.ha.
Komento