Klosi: Dezinfektim të plazheve brenda këtij muaji

Ministri Klosi tha se dezinfektimi i plazheve është i nevojshëm dhe se do të bëhet brenda këtij muaji, për të shmangur të gjitha problematikat që lidhen me të.

"Dezinfektimi i plazhit duhet bërë dhe po e shohim me shumë vëmendje. Kurdo që të hapen plazhet, pjesa e dezinfektimit është e nevojshme dhe do të bëhet brenda këtij muaji", tha Klosi.


Lajmi kryesor:

Klosi në 'Repolitix' pranon dështimin me mbeturinat në lumenj: T'i vëmë gishtin kokës! Qytetarët të denoncojnë faturat e 'kripura' në bregdet!


I.K.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Frika nga varianti Delta, a është momenti i vaksinimit me detyrim për kategori të caktuara të popullatës ?×

Lajmi i fundit

John

Flutura Açka përlotet në 'Pa protokoll' për të birin e ndjerë: Njeri i bukur që më tregoi si përballohet vdekja