Koçi: Do të votoj kundër dërgimit të mandatit të Xhaçkës në Kushtetuese

Koçi: Do të votoj kundër dërgimit të mandatit të Xhaçkës në Kushtetuese

Deputeti socialist Petro Koçi ka deklaruar se do të votojë kundër raportit për dërgimin në Gjykatën Kushtetuese të pavlefshmërisë së mandatit të Olta Xhaçkës.

‘Xhaçka nuk është në papajtueshmëri të mandatit. Unë personalisht do të votoja kundër. Ky është mendimi im.’- tha Koçi.


Lajmi kryesor:

Mandati i Xhaçkës nuk shkon në Kushtetuese, PS rrëzon kërkesën e opozitës! Deputetja: Bashkëshorti im vetëm investitor i asistuar, jo strategjik


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!