“Kokëtuli me BMW parakalon ministrin”, gazetari irritohet keq: Po dil mor truprojë të dhje*sha koburen!

Fotoja e postuar nga gazetari Dritan Hila

Gazetari Dritan Hila ka publikuar në Facebook një “incident” që sipas tij ka ndodhur në autostradën e Levanit.Gazetari ka postuar një foto ku duket radha e gjatë e makinave, mes tyre edhe ajo e ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj. Në momentin kur Xhafaj rri në radhë, një BMW parakalon.

Ky gjest ka irrituar gazetarin i cili shkruan: “Levan. Ministri i Brendshem rri ne rradhe, koketuli me BMV parakalon. 
Po dil mor truproje, te dhjefsha koburen, beje mut. Se po nuk e bere ti, kush do ta beje?”

Postimi i plotë:

 • Sondazhi i ditës:

  Propozimi i PD-së, a besoni se do të bëhet vettingu i politikanëve?

Komento

Komente

 • Limani: 17/08/2018 00:12

  Po pse vend sherifash do ngelemi akoma ne? Funksionon ligji tani o shoku, kush e shkel i mer parasysh edhe pasojat

  Përgjigju
 • Bledi: 17/08/2018 00:11

  Edhe themi ne pse nuk behemi pastaj. Ja urdhero medemek analist ky dhe thot jo bjeri me pistolet jo kshu jo ashtu. Po veprohet me ligj o djalosh

  Përgjigju
 • Genti: 16/08/2018 22:58

  Ky eshte ai ish zv.ministri i mbrojtjes qe tha se nuk ngrihen dot avionet e droges nga fusha e gjadrit se ka guraleca hahahaha Duhet ta vrasim pa gjyq ate me BMW se eshte nxehur Dritan Hila hahahaha eskorta lajmeron postbllokun e pare te policise, ai e ndalon, i bllokon mjetin dhe i heq patenten o Dritan trimi.

  Përgjigju
 • BRSS: 16/08/2018 19:34

  SHUME MIRE E KA ÇFAR PRESIN TA KAPIN DHE TI SHKERDHEJN MOTREN PLERES KETYRE MONSTREVE SE KETA JAN ATA QE BEJN AKSIDENTE

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Rindërtimi i rrugës panoramike të Kurveleshit, Rama: Zgjeron ofertën turistike, lidh historinë e Tepelenës me bregdetin e Jonit