Komentuesi e pyet për Dakon, Rama i përgjigjet: Ju interistët qepeni gojën...

Kryeministri Edi Rama, ka komentuar për herë të parë vendimin e publikuar nga DASH, ku SHBA i ndalon hyrjen ish-kreut të bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako dhe familjes së tij.

Kryeministri Rama duke i'u përgjigjur një komentuesi në rrjetet sociali i cili e pyet për Dakon, në postimin e bërë për fluturimin në Vjeshtë të avionit 'Migjeni', i përgjigjet se nuk ka koment.

Për Lasgushin e morëm vesh që do fluturojë, po për Vangjushin ke ndonjë koment që nuk fluturon dot.” shkruan një prej ndjekësve në postimin e Kryeministrit.

Ndërsa ky i fundit i përgjigjet: "Jo kam një koment për ty si interist që përderisa morët një juventin t’ju nxjerrë nga bataku, qepeni gojën dhe rrini urtë e thoni Grazie Juve për çdo fitore"

Kujtojmë se Dako është zyrtari i tretë shqiptarë që i anulohet hyrja në SHBA, pas Adriatik Llallës dhe Tom Doshit.

E.L./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  "Lufta" ndaj COVID-19/ A mendoni se duhet të bëhen më shumë testime?

Komento

Komente

 • Ora: 04/08/2019 06:01

  Hajde Kryemijnister hajde, alamet komujnikimi dhe etike! Keshtu duhet mesuar edhe sistemi arsimor, femijet. Nje bravo te madhe. U pafte perendia nje ore e me pare.

  Përgjigju
 • Y eri: 03/08/2019 20:47

  Te dyve Po u rrugullohet nje dhome ne burg Rama I ka qef keta te shkurterit

  Përgjigju
 • Didi: 03/08/2019 14:43

  Fluturon fluturon.....gomari. Joooo. Fluturon,fluturon.....,Gjushi. jooooo. Ffuturon,fluturon.......Edi. Po. Po. Po

  Përgjigju
  • TAIPI: 03/08/2019 16:15

   ME SIGURI JE KËLYSH I PDs TI ANALFABET. NDAHI FJALËT NGA NJËRA TJETRA SE S'PO BËN MURR AS GRATAçEL

 • arper: 03/08/2019 14:06

  ca do thote kryeministri i shkrete, cdo gje ka mbaruar ne ate vend.

  Përgjigju
  • TAIPI: 03/08/2019 16:18

   IK E REGULLOJE TI MEQË QËNKA KAQ E LEHT çA PRET?