Konflikt me Donaldin se nuk fitoi Big Brother? Reagon për herë të parë Arbana Osmani

Konflikt me Donaldin se nuk fitoi Big Brother? Reagon për herë të parë Arbana Osmani

Donaldi dhe Arbana

Moderatorja e ‘Big Brother Vip’, Arbana Osmani, ka reaguar në rrjete sociale në lidhje me lajmet që qarkullojnë se Donald Veshaj kanë pasur debat me produksionin për çmimin e madh, duke bërë që të heqë dorë edhe nga emisioni ‘Më lër të flas’.

Lajmet se vëllezërit Veshaj kanë pasur debate me produksionin, u nxitën edhe nga fakti se Donaldi dhe Beatrix nuk shkuan në afterpartyn me banorët e tjerë pas spektaklit.

Arbana Osmani, në një postim në Instagram i ka sqaruar të gjitha, ku thekson se deklaratat e produksionit po keqpërdoren ndërsa shpreson që vala e këtyre reagimeve të përfundojë, pasi askush nuk është kundër askujt.

 “Po shoh që në mediat online të etura për klikime po keqpërdoret çdo deklaratë, status, koment i bërë nga produksioni i Big Brother Vip, duke i konsideruar “kunja” dhe insinuar një konflikt që nuk ekziston dhe as nuk do të ekzistojë ndonjëherë. Unë dhe Top Channel i jemi falënderues dhe mirënjohës çdo konkurrenti në këtë Big Brother, aq më tepër Donaldit, i cili na ka dhuruar emocione pafund. Big Brother ka përfunduar dhe bashkë me të uroj të mbarojë shpejt edhe vala e dëshirës për të vënë kundër njerëz që vetëm kundër nuk kanë qenë, nuk janë e nuk do të jenë ndonjëherë”-shkruan Osmani.

Por, Osmani duket se nuk ka dhënë sqarime se pse Donaldi nuk ka qenë pjesë e xhirimeve të post Big Brother Vip.

B.K.//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • dorjan: 22/02/2022 15:38

    Nuk mbulohet muti me shurre.... Donaldi ishte fitues por programacioni ja dha Ilir pleres....

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë