Konflikti me armë në degën e PD në Kurbin/ Dalin FOTOT, kush është anëtari i Rithemelimit dhe nënkryetari që debatuan për kandidatët e primareve

Konflikti me armë në degën e PD në Kurbin/ Dalin FOTOT, kush është anëtari i Rithemelimit dhe nënkryetari që debatuan për kandidatët e primareve

1669671422_page.jpg

Report Tv ka siguruar fotografinë e anëtarit të Rithemelimit, Van Rica, punonjës i një policie private që ka qëlluar me armë pas konfliktit me nënkryetarin Kastriot Marku për kandidatët e primareve.


Lajmi kryesor:

Konflikt në takimin e kandidatëve të Berishës për primaret në Kurbin! Pas sherrit me nënkryetarin e PD, anëtari qëllon me armë! Shpallet në kërkim


A.M./G.MO/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë

Plas debati në Repolitix, Azgan Haklaj përplaset me Arben Skënderin: Ti je legen, zagar! Ish-deputeti: Ti je legen vetë