Kongresi i PS nëpërmjet fotove/ Nga lotët e socialistëve për Bashkim Finon, te duartrokitjet për Ruçin

Partia Socialiste ka mbajtur sot Kongresin e saj, në 30-vjetorin e themelimit. Lajmi kryesor në Konferencë, ishte deklarata e Gramoz Ruçit, i cili vendosi të dorëhiqej përfundimisht nga PS dhe politika. Më poshtë momentet që nuk u panë në kamera. 


Lajmi kryesor:

Kongresi i PS/ Vajza e Bashkim Finos realizon dëshirën e babait, bëhet pjesë e socialistëve, Ruçi tërhiqet nga politika! Rama: Pa Gramozin shumë beteja do i kishim humbur (VIDEO)


Ora 22:58
Kongresi i PS nëpërmjet fotove/ Nga lotët e socialistëve për Bashkim Finon, te duartrokitjet për Ruçin
1 / 19
2 / 19
3 / 19
4 / 19
5 / 19
6 / 19
7 / 19
8 / 19
9 / 19
10 / 19
11 / 19

Kongresi i PS

12 / 19

Kongresi i PS

13 / 19

Kongresi i PS

14 / 19

Kongresi i PS

15 / 19

Kongresi i PS

16 / 19

Kongresi i PS

17 / 19

Kongresi i PS

18 / 19

Kongresi i PS

19 / 19
B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

U asfiksuan nga gazi në banesë një ditë më parë, gjenden dy persona të pajetë në Golem! Policia: Vijojnë hetimet për ngjarjen