Kongresi i PS/ Nga Rama te Ruçi, ja kush zënë vendet në Presidium

1623521001_a0f20b01b7dd4935ac586102ce03e03b.jpg

Kongresi i PS-së ka zgjedhur Presidiumin, teksa Report TV ka zbardhur emrat e plotë. 

Në Presidiumin e Kongresit janë:
1)Edi Rama
2) Taulant Balla
3) Gramoz Ruci
4) Arben Pellumbi
5) Arben Ahmetaj
6) Bledi Cuci
7) Ogerta Manastirliu
8) Belinda Balluku
9) Etilda Gjonaj
10) Evis Kushi
11) Milva Ekonomi
12) Bora Muzhaqi
13) Edona Bilali
14) Alma Hoxha
15) Almira Xhembulla
16) Damian Gjiknuri
17) Emirjana Sako
18) Gledian Llatja
19) Lavdrim Krashi


Lajmi kryesor:

Kongresi i PS/ Vajza e Bashkim Finos realizon dëshirën e babait, bëhet pjesë e socialistëve, Ruçi tërhiqet nga politika! Rama: Pa Gramozin shumë beteja do i kishim humbur (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rruga e Arbrit dhe ura më të lartë në Ballkan hapet në 29 nëntor! Ministrja: Mjetet të ecin me kujdes