POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Kontroll special kryeministrit në Holandë'/ Blofi i radhës i Berishës me foton e Ramës

Berisha vijon me denoncimet blofe. Pasditen e sotme ai ka publikuar një foto të kryeministrit Rama në një aeroport duke kryer procedurat.

Ish-kryeministri thotë se ndaj Ramës është bërë një kontroll special nga autoritetet policore të kufirit të Mbretërisë së Holandës.


Por denoncimi i Berishës rezulton blof, pasi kjo është një foto e vjetër e publikuar në 2017. Asokohe, në 26 korrik, Berisha publikonte të njëjtën foto që ka publikuar sot dhe akuzonte se bllokua në aeroportin e një vendi të BE-së.

1556039243_1556039199berisha.jpg

Denoncimi i Berishes ne 2017 dhe i sotmi me te njejten foto

d.ba./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Toronto: 26/04/2019 17:19

  Po te terhiqet Rama ne Shqiperi do ( Lulezoje Ilire krimi Berishjan) Lume e det per ata budallenj qe u vene nga mbrapa

  Përgjigju
 • Nosku: 24/04/2019 17:24

  Ashte nervoz mos ja veni re se i Kane denu vllajn me burg per jet ne Hagen.

  Përgjigju
 • Populli: 24/04/2019 12:59

  Monster,kafshe,i neveritshem,te shkon shume pershtat sali Krimineli.

  Përgjigju
 • Blofi: 23/04/2019 22:54

  Ate varka.in ne Drilon perse nuk e denoncon ky dicitali?

  Përgjigju
 • lola: 23/04/2019 21:08

  Mos ja vini re plakut qe po i vjen dita ti paguaj krimet qe ka bere, e ka nga sikleti.....

  Përgjigju
 • Altin: 23/04/2019 20:46

  Ka fillu me pa endra me hollandez tani,ke pjerdh fare o plaku merre

  Përgjigju
 • Hinglateri: 23/04/2019 20:01

  Po bajga bajge mbetet

  Përgjigju
 • The Outsider: 23/04/2019 19:48

  Dmth, pērfundimisht ka pjerdhur nga mendja i thonë një shprehjeje.

  Përgjigju
 • Ilo: 23/04/2019 19:21

  Mos e shikoni lakuriq e kane c'veshur, a Sale ke ik per lesh se ta hoqen vizen amerikanet familjarisht e tani rri e rri e sheh endrra me "holandez"

  Përgjigju