Korçë, e pushojnë nga puna në HEC-in e Moglicës, rrëmben kamionin dhe e hedh në humnerë

Korçë, e pushojnë nga puna në HEC-in e Moglicës, rrëmben kamionin dhe e hedh në humnerë

Foto ilustruese

Një kamion i kompanisë që po ndërton HEC-in e Moglicës ka përfunduar në humnerë mbrëmjen e kësaj të mërkure, ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Maliq-Opar.

Report Tv mëson së ka qënë një punonjës i shkarkuar i hecit të Moglicës, i cili e ka rrëmbyer automjetin e firmës dhe e ka drejtuar drejt greminës.

Përgjegjësit e fiirmës kanë denoncuar autorin B.K në polici.

U ngrit grupi hetimor dhe po punohet për të zbardhur rrethanat e e plota të ngjarjes.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në FRPD, nxorën në sipërfaqe problemin real të PD

Zgjedhjet në FRPD, nxorën në sipërfaqe problemin real të PD