Korçë/ Goditi me grusht një shtetas dhe kundërshtoi me forcë punonjësit e policisë! Një 30-vjeçar dhunoi nënën e tij! Arrestohen dy persona

Korçë/ Goditi me grusht një shtetas dhe kundërshtoi me forcë punonjësit e policisë! Një 30-vjeçar dhunoi nënën e tij! Arrestohen dy persona

Foto ilustruese

Korçë - Dy persona janë arrestuar në Korçë orët e fundit. Një 47-vjeçar, M.F., banues në fshatin Drenovë, pasi godit me grushte dhe shkelma një person, kundërshtoi më pas me forcë punonjësit e policisë dhe u arrestua në flagrancë.

Ndërsa një 30-vjeçar B.D., që vuan nga problemet e shëndetit mendor, dyshohet se ka dhunuar nënën e tij.

'-M. F., 47 vjeç, banues në fshatin Drenovë, Korçë, pasi në lagjen nr. 13, Korçë, dyshohet se ka goditur me grushte dhe shkelma shtetasin T. T. Gjithashtu 47-vjeçari, nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të policisë për të ndaluar automjetin të cilin drejtonte, duke i kundërshtuar ata me forcë.

-B. D., 30 vjeç, banues në Korçë, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij. Nga verifikimet e kryera rezulton se ky shtetas vuan nga probleme të shëndetit mendor.', njofton ndër të tjera policia.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Idrizi prezanton pr.deklaratën: Absurd, me Italinë e ka hequr! Ngjan me ato minat e fshehura që mund të shpërthejnë

Greqia ligj lufte me Shqipërinë, Idrizi prezanton pr.deklaratën: Absurd, me Italinë e ka hequr! Ngjan me ato minat e fshehura që mund të shpërthejnë