VIDEO/ 'Kortezhi i dhimbjes shqiptare', në protestën e Berishës këngë vaji nga gratë e veshura në të zeza! Mes tyre Adriana Kalaja

Në protestën e thirrur nga Sali Berisha është shfaqur një simbolikë “Kortezhi i dhimbjes shqiptare”. Gratë e veshura në të zeza i kanë kushtuar këngë vaji kushtuar bijve të humbur. 

E pranishme ishte edhe juristja, Adriana Kalaja e njohur gjithashtu edhe si ish kandidatja e primareve të Berishës. 


Lajmi kryesor:

Një burrë e qëllon me grusht në fytyrë, gjakoset Sali Berisha! Protestuesit e rrahin rëndë dhunuesin! Opozita nuk shkel perimetrin e sigurisë së Samitit (VIDEO)


A.M./B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat drejt Top Channel, Nikolla: Të veprojnë menjëherë agjencitë ligjzbatuese dhe të zbardhin ngjarjen kriminale

Të shtënat drejt Top Channel, Nikolla: Të veprojnë menjëherë agjencitë ligjzbatuese dhe të zbardhin ngjarjen kriminale