Kosovë/ Gjendet në autostradë trupi i pajetë i një 23-vjeçareje nga Ukraina

Kosovë/ Gjendet në autostradë trupi i pajetë i një 23-vjeçareje nga Ukraina

Foto ilustruese

Një vajzë 23-vjeçare është gjetur e vdekur në autostradën e Ferizaj-Prishtinë në Kosovë. Vajza është me origjinë nga Ukraina.

Trupi i pajetë i 23-vjeçares u gjet në autostradën “Arbën Xhaferi” nga policia rrugore.

Sipas mediave në Kosovë dhe nga njoftimet e policisë është identifikuar se vajza është me origjinë ukrainase. Nuk dihet akoma shkaku i vdekjes së saj.

Policia po heton për zbardhjen e shkaqeve të vdekjes të viktimës.

M.Q./SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rithemelimi propozon rikthimin e koalicioneve të vjetra, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Trafikonin emigrantë duke i ndihmuar për të kaluar kufirin, arrestohet një 53-vjeçar nga Kukësi

Trafikonin emigrantë duke i ndihmuar për të kaluar kufirin, arrestohet një 53-vjeçar nga Kukësi