'Kriset' marrëdhënia me Ronaldon, presidenti i Al Nassr: Ndihem i mashtruar nga ai

'Kriset' marrëdhënia me Ronaldon, presidenti i Al Nassr: Ndihem i mashtruar nga ai

Ronaldo dhe Al-Muammar

Cristiano Ronaldo iu bashkua klubit të Arabisë Saudite Al-Nassr gjatë janarit, teksa vazhdon të jetë temë e bisedave për tifozët. Sipas El Desmarque, Al-Muammar, presidenti i Al-Nassr, shprehu zemërimin e tij me performancën e Ronaldos në një intervistë me ArabiaNeës50. “Unë jam mashtruar vetëm dy herë në jetën time. E para ishte kur porosita tre qebapë dhe mora dy prej tyre. Hera e dytë ishte nënshkrimi i Cristiano Ronaldos", tha mes të tjerash kreu i arabëve.

Presidenti i Al-Nassr tha se ndihet i mashtruar nga niveli që lojtari portugez ka treguar deri tani. Polemikat kanë rrethuar Ronaldon që nga ardhja e tij në klubin arab, ku bie në sy gjesti i tij i bërë publikut duke prekur pjesët e tij intime pas dëgjimit të thirrjeve nga fansat e Leo Messit. Ky fakt bëri që edhe një avokat i vendit të kërkojë përjashtimin e sulmuesit portugez.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra

Tiranë, dhunohet administratori i 'Pamfleti' Gjergj Zefi! Po dilte nga zyra