Kujtim Gjuzi rebelohet me Lleshajn: Mos më thuaj mua pusho! Këtë herë je i falur, por kujdes! (VIDEO)

Deputeti Kujtim Gjuzi është rebeluar me Sandër Lleshaj, që sipas tij i tha pusho, gjatë kohës që ministri po fliste në foltore. Në fund ai kishte edhe një paralajmërim për ministrin. "Zoti ministër ju jeni ushtarak, nuk jeni në statusin e deputetit, nuk mund të më thuash mua 'pusho'. Këtë mund ta thotë vetëm kryetari i Kuvendit. Ti duhet të dish që në baret dhe restorantet shqiptare, patrulla e policisë dhe dy raste ti kam flagrante. Ndoshta nuk e ke situatën në dorë për kanabisin, por nuk mund ta anashkalosh skafin me emigrantë që kërkoi ndihmë në mes të detit. Nuk mund të them kërko ndjesë, se ndjesa kërkohet me ndërmjetës, këtë herë je i falur, por kujdes herën tjetër" tha ai.


Lajmi kryesor:

Katër interpelanca në Kuvend! Dëbimi i Gylenistit, Lleshaj: Turku firmosi vetë! Nuk kërkoi as azil


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?×

Lajmi i fundit

John

Rama viziton xhaminë dhe varrin e Muhamed Aliut në Kajro, shqiptari dhe themeloi Egjiptin e ri