Kultivoi bimë narkotike, kapet 76 vjeçari në Krujë

Policia e Durrësit ka kapur 76 vjeçarin që kishte kultivuar bimë narkotike dhe gjykata kishte dhënë masën e sigurisë “Arrest me Burg”.
 
Sipas policisë, në pranga ka rënë Islam Kullaj banues në Krujë.
 
Materialet i kaluan Prokurorisë  së Rrethit Gjyqësor Krujë për veprime të mëtejshme.
 

Redaksia Online
(F.T/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Debati në PD, a duhet të kenë kandidatë në 61 bashki më 14 maj?×

Lajmi i fundit

Kombëtarja me dy rikthime, Sylvinho udhëton i plotë në Poloni