Kundërshtarët politikë lënë mënjanë ‘mëritë’, i bashkon ‘rreziku i teknologjisë’ (FOTO)

Përfaqësues të PS, LSI dhe PD në tavolinë

Ditën e djeshme u zhvillua konferenca 'Demokracia përballë rrezikut të teknologjisë', ku të pranishëm ishin diplomatë dhe politikanë.

Ajo çfarë u vuri re në këtë konferencë, përveç mesazheve të dhëna gjatë koferencës, ishte ulja gjatë pushimit në një tavolinë e përfaqësuesve të mazhorancës dhe përfaqësuesve të opozitës parlamentare.

Në disa foto të publikuar nga fotografi Agim Rama, në një tavolinë janë të ulur ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj, ish-deputeti i PD-së, Edi Paloka, ish-ministri i Infrastrukturës, Damian Gjiknuri, ish-deputetja e LSI-së, Klajda Gjosha.

Edhe pse situata politike në vend nuk është e mirë, duket se kjo nuk i ka penguar që përfaqësuesit e partive politike që të lënë kundërshtitë dhe të ulen në një tavolinë.

  • Sondazhi i ditës:

    Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?

Komento

Komente

  • xXx: 19/11/2019 13:17

    Keta jane te gjithe derra qe hane ne nje "pjate"...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

E pazakontë! Nxënësit mësim në qendër shëndetësore, shkolla u shemb nga tërmeti