‘Kur taksia vjen për 5 minuta dhe nuk ke tharë akoma flokët’, performanca e Ronelës në Eurovision kthehet në ‘meme’

Performanca e Ronela Hajatit në Eurovision, ka shkaktuar mjaft reagime në rrjetet sociale. Në Twitter, BBC Three, ka kthyer në ‘meme’ momentin kur këngëtarja rrotullon kokën dhe duket sikur po than flokët.

‘Kur taksia vjen për 5 minuta dhe ju nuk keni tharë akoma flokët.’- shkruan BBC, teksa ka publikuar videon.


Lajmi kryesor:

Mediat e huaja ngelin në klasë Ronela Hajatin, e vlerësojnë me 4 veshjen e saj: Sikur t’i kishte kushtuar më shumë kohë sa mirë do bënte! BBC i bën meme


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Mali i Zi, Shqipëria, Kroacia e Bosnja pa drita, Ministri i Energjisë i Malit të Zi del me deklaratë, Balluku asnjë fjalë

Mali i Zi, Shqipëria, Kroacia e Bosnja pa drita, Ministri i Energjisë i Malit të Zi del me deklaratë, Balluku asnjë fjalë