Kush është i riu me dy identitete që u ekzekutua sot në Vaun e Dejës! Foto nga vendngjarja

Report Tv sjell video nga vendi i ngjarjes ku u ekzekutua me armë zjarrin Gjin Ndoji. Siç mund ta shihni në këtë pamje, pranë trupit të pajetë të të riut është gjetur dhe automjeti me të cilin po udhëtonte. Në këtë zonë nuk ka kameria sigurie apo nuk është një rrugë shumë e populluar, çka mendohet se ka qenë një atentat i mirëmenduar. Gazetari Ergys Kavaja bën me dije se Gjin Ndoji kishte ndërruar mbiemrin. Ai rezulton me dy mbiemra, Gjin Ndoji dhe Gjin Boriçi.


Lajmi kryesor:

Ekzekutohet i riu në Vaun e Dejës! Viktima probleme me gjakmarrjen, por vrasja dyshohet për larje hesapesh! Gjendet makina e djegur me targa të vjedhura (VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kuvendi të presë opinionin e Venecias përpara se të rivotojë Kodin Zgjedhor?×

Lajmi i fundit

John

RD-ja e cilësoi si 'kukull' të Ramës, Murrizi shthur gojën: K*rva, sh*rra