Kush është mbreti? Tifozi i veçantë polak në shkallët e 'Air Albania'

1634065980_Sequence03.00141416.Still032.jpg

Në shkallët e stadiumit është shfaqur edhe një tifoz shumë i veçantë polak. Ai shihet me një veshje aspak të zakonshme. Jo me fanellë, por si një mbret. Kush do jetë mbreti në ndeshjen e sotme? Shqipëria apo Polonia?


Lajmi kryesor:

Ëndërr kuqezi e plagosur në 'Air Albania', Shqipëria humb me Poloninë! Incidenti i rëndë me shishet në fushë, shiten brenda në stadium ndërkohë që nga jashtë nuk lejohen


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

Finalja e Conference League, Duka falënderon Ramën, Veliajn dhe të gjitha institucionet që ndihmuan në suksesin