Kush është porositësi dhe 2 vrasësit me pagesë që tentuan eliminimin e punonjësit të hidrovorit në Lezhë! Morën 20 mijë euro (EMRAT)

 

Ibrahim Difaj dhe Ilirian Feçi morën 20 mijë euro nga Robert Laci për të eliminuar 34-vjeçarin Alfred Gjoka.

Atentati i dështuar u regjistrua më 17 gusht 2021. Nga ky sulm me armë zjarri, punonjësi i hidrovorit nuk është lënduar, por vetëm kamionçina në të cilin ai po udhëtonte pësoi dëme të vogla materiale.


Lajmi kryesor:

Breshëria ndaj policisë gjatë ndjekjes çoi në zbulimin e vrasësve me pagesë! Morën 20 mijë euro për të ekzekutuar të riun në Lezhë! Shkatërrohet grupi, 5 në pranga, 2 në hetim, 1 në kërkim (EMRAT)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Thirrjet për kursimin e energjisë elektrike, mendoni se zbusin pasojat e krizës energjetike?×

Lajmi i fundit

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)

Ja kush është autori 24-vjeçar i vrasjes në Sarandë (FOTO)