Ky është përfundimisht Botërori i surprizave/ Çfarë po bëjnë këta tifozë kolumbianë në Skrapar? (Video)

Tifozë kolumbian në Skrapar

Botërori Rusi 2018, është një nga kampionatet që do të mbahet mend për shumë gjëra, femrat e bukura ruse, penalltitë e shumta, VAR-in penalizues që eliminoi disa nga skuadrat më të mëdha të botërorit, por edhe tifozët, që në fund të ditës ata mbeten “shpirti i futbollit”.

Kështu ka ndodhur edhe në Skrapar, ku në ndeshjen Kolumbi-Angli janë shfaqur disa tifozë kolumbianë, pjesë e ekipit që punon për gazsjellësin Trans-Adriatik.

Veshja dhe flamujt kanë tërhequr vëmendjen e banorëve vendasë, ndërsa gazetari Artan Hoxha ka publikuar një video në Facebook nga festimet e tyre.

Për më shumë shikoni videon:

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pas Zingraf Basha pret në PD Dulen dhe Kryemadhin, ja për çfarë u diskutua