Ky është specialisti i Tatimeve në Korçë që paguhej nga bizneset për të mos i kontrolluar (FOTO)

1598545564_Stjuartbardhoshi2.jpg

Ky është Stjuart Bardhoshi specialisti i Tatimeve i cili është arrestuar ditën e sotme me akuzën për korrupsion. Bardhoshi së bashku me drejtorin e Tatimeve, Thoma Tontonozi merrnin ryshfet për të mos bërë kontrolle ne disa biznese.


Lajmi kryesor:

Morën rryshfet për të mos ushtruar kontrolle në disa biznese, arrestohet drejtori i Tatimeve në Korçë dhe një specialist


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rishfaqen nostalgjikët e diktatorit, a duhet bërë dekomunistizimi i shoqërisë shqiptare?×

Lajmi i fundit

John

Korça gati për turizmin ‘e bardhë’, bllokohet Panariti