La gruan për Fjollën/ Biznesmeni Fisnik Syla i dedikon fjalë të ëmbla këngëtares

Fisnik Syla dhe Fjolla Morina

Pak kohë më parë,këngëtarja Fjolla Morina bëri publike lidhjen me biznesmenin Fisnik Syla

Çifti ka treguar shpesh se janë shumë të dashuruar dhe se janë në prag të martesës.

Fjolla nuk i ka kursyer dedikimet romantike për partnerin në rrjetet sociale,por së fundmi ka qene ai që i ka kushtuar asaj disa fjalë të ëmbla.

Fisniku ka ndarë një fotot në rrjetet socialë krahas Fjollës, duke shkruar:

“Ndonjëherë dikush vjen në jetën tënde, kaq papritmas, ta rrëmben zemrën dhe të ndryshon jetën përgjithmonë! shkruan ai ne rrjetet sociale

 

E.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Koronavirusi/ Komiteti Teknik i Ekspertëve lë në fuqi masat kufizuese. A jeni dakort me vendimin?

Komento

Komente

 • Tik: 14/11/2020 12:21

  Sa her po martohesh mos fjoll smet njeri Pa tu lepit

  Përgjigju
 • Erik: 10/11/2020 14:28

  La gruan se u zu me presh ne duar me Fjollen, per me teper qe kjo heroina sakrifikoi kur mori persiper krimin e tij (pistoleten). Nejse.

  Përgjigju
 • emi: 09/11/2020 16:17

  ua .na cate .... me kete si shofer kamioji. oo pse i beni kaq shume reklame ketyre bajgave po ca vlere te shtuar per shoqerine mund te kete fakti qe ky tullac idjot ka ndare gruan per kete tranvestitin. gruaja e ketij paska shpetuar. ne 10 foto qe ben 9 i ka me cante dore sikur punon tw dollari

  Përgjigju
 • USA Future: 07/11/2020 21:55

  Te gjitha planet per investime nga USA ne Kosove dhe urat lidhese me Serbine do ngelen rrugeve. Marreveshja historike midis Kosoves dhe Serbise do harrohetqe penalizonte Serbine pasi ne menyre indirekte njihte Kosoven. Sa u pa qe Trump po humbte direkt Europa e qelbur shpalli flet arrestet per drejtuesit e Kosoves ndersa Serbet vazhdojne e perfitojne se jane te afte te lobojne. Populli meriton ate qeveri qe zgjedh. Shqiptaret gjithmone kane luftuar njeri tjetrin per pushtet e interesa prandaj jemi copetuar ne disa troje dhe jemi ketu ku jemi.

  Përgjigju
  • Kot: 10/11/2020 07:53

   Ishe mirë ti...ç'ne??

 • Tirona: 07/11/2020 15:52

  Ketij Koke Kungulli pa fara se shpejti i vjen formulari i OFL dhe kjo qe i ka b....t me sh....e do mundohet ti fshehi pasurine ashtu sic u mundua per te bere trafik arme, por e kane te kote se te dy do te jene njeri te shtate penxheret e burrave duke kerkuar sapunin ndersa tjera duke la breket e saja tek shtate penxheret e grave.

  Përgjigju
  • Lano: 09/11/2020 17:39

   Formulari OFL esht ber si leter bakalli as sorrat nuk i tremb

  • Napoli: 08/11/2020 10:06

   Hahaha

  • Vlc: 07/11/2020 16:47

   Asht pi kosove o nish ska ofl atje×

Lajmi i fundit

John

6 këshilla drejtuar shoferëve për udhëtimin me kujdes në ditët me mot të acartë!