Ofertë e re për Luizin/ Premton biznesmeni kosovar: Nëse nuk fiton BBVIP, unë do t’ia jap unë 100 mijë eurot

Ofertë e re për Luizin/ Premton biznesmeni kosovar: Nëse nuk fiton BBVIP, unë do t’ia jap unë 100 mijë eurot

Luiz Ejlli

Një ofertë e papritur ka ardhur nga një biznesmen kosovar për Luizin, duke i premtuar atij 100 mijë euro.

Fisnik Syla përmes një postimi në ‘Instastory’, është shprehur se nëse Luizi nuk fiton çmimin e madh atëherë do të jetë ai që do t’ia japë shumën.

“Luiz Kingu. Nëse nuk ja japin çmimin e madh, ju betohem unë do i jap 100.000 euro Luizit. Do e bëj edhe publike”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se ofertat për Luizin deri më tani kanë qenë nga më të ndryshmet, ku fansat shqiptarë nga e gjithë bota i kanë premtuar apartamente, makina e shuma të konsiderueshme.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Negji: 29/03/2023 20:28

  Negji ma mir ashte mej kthy borqet se mej premtu luizit leke po shyqyr rrenat jane pa leke te njeh e gjithe kosova qka ki bo edhe e gjith belgjika Rrej rrej na knaqe gulluguz borqli

  Përgjigju
 • Taulant: 29/03/2023 11:27

  Po ik o kokrra e mashtruesit se late nam me Luizin. Shko jepja Fjolla Morines qe e fute ne bela me drejtesine shqiptare per pistoleten tende.

  Përgjigju
 • Mino: 28/03/2023 23:31

  Shum i sakt ky komenti i emigrantit!

  Përgjigju
 • Emigrant: 28/03/2023 21:02

  Ky koqevari i pasur nuk ja jep keto leke fukarenjve te kosoves apo invalideve te uck por do ja japi nji buona nulla

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

FOTOT/ Xhama të thyera dhe gëzhoja plumbash, brenda “zonës së luftës” në Banjskë

FOTOT/ Xhama të thyera dhe gëzhoja plumbash, brenda “zonës së luftës” në Banjskë