Lajm i bukur nga materniteti 'Koço Gliozheni', vijnë në jetë trinjakë

Lajm i bukur nga materniteti 'Koço Gliozheni', vijnë në jetë trinjakë

Foto e trinjakëve publikuar nga Manastirliu

Lajmi i bukur nga materniteti 'Koço Gliozheni', ku kanë ardhur në jetë trinjakë. Lajmin e bëri me dije Minsitrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila postoi në Facebook foto të foshnjave, Kiarës, Siarës dhe Aidenit, në krahët e së ëmës.

"Me lajmin e mirë të lindjes së trinjakëve Kiara, Siara dhe Aiden shëndosh e mirë, nën kujdesin shembullor të stafit të maternitetit 'Koço Gliozheni', ju uroj një ditë të mbarë", shkruan Manastirliu.

Familja do të marrë çekun e bebes pre 360,000 lekë të reja.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • LORA: 30/04/2021 18:18

    Shume lajm i bukur. Qofshin femije dhe prinder te gezuar e shendetshem.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Tensionet në Kosovë, si e vlerësoni qëndrimin e ndërkombëtarëve?×

Lajmi i fundit

Basha takim të rinjtë në Vlorë: Njerëzit s’janë të lirë të votojnë, PS parti që riciklon veten sistem i vjetëruar

Basha takim të rinjtë në Vlorë: Njerëzit s’janë të lirë të votojnë, PS parti që riciklon veten sistem i vjetëruar