Largohet nga banesa një e mitur në Tiranë, policia vihet në kërkim të saj

Largohet nga banesa një e mitur në Tiranë, policia vihet në kërkim të saj

Një 16-vjeçare është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më. kjo ka bërë që e ëma e saj ta kallëzojë, ku policia është vënë në kërkim të saj.

Vajza është larguar nga banesa më datë 3 prill, ku mamaja e saj  Th. I., 41 vjeçe ka kërkuar ndihmën e policisë për gjetjen e saj.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A i përballoni dot pushimet e verës me rritjen e çmimeve?×

Lajmi i fundit

John

Berisha si kësulëkuqja!