Ledri Vula banor i edicionit të tretë të BBV? Këngëtari ‘shuan’ zërat dhe përgjigjet pa hezitim

Ledri Vula banor i edicionit të tretë të BBV? Këngëtari ‘shuan’ zërat dhe përgjigjet pa hezitim

Ledri Vula

Reperi i njohur dhe i dashur për publikun, Ledri Vula ka zbuluar nëse do të jetë pjesë e edicionit të tretë të “Big Brother Vip”.

Duke marrë parasysh audiencën, famën dhe ndjekësit e tij Ledri Vula do të ishte padyshim një personazh që do të spikaste në edicionin e tretë të BBV.

Nisur nga kjo reperi është pyetur në një intervistë pikërisht për këtë çështje, përgjigjen e së cilës e dha pa hezituar.Ai tha se ishte konfuz nëse publiku ose banorët do e donin ose jo, e teksa shtoi se ky format televiziv nuk është diçka që i përshtatet me karakterin e tij, ai la të kuptohet se nuk do të marrë pjesë në BBV.

Pjesë nga intervista:

Gazetarja: A mendon me iu bashku Big Brother?

Ledri Vula: Se di, ndoshta do më donin shumë, ose s’do më donin hiç. Të tregoj të drejtën në BB do ta kisha pas të lehtë sepse jam tip introvert, po intrigat, lojërat e fjalët… e kështu, s’jam i tillë.

Kujtojmë se së fundmi Vula organizoi një mbrëmje me miqtë dhe kolegët e tij për promovimin e albumit të ri, “1 G.O.A.T për ty.

Në mesin e shumë miqve, të ftuarve VIP e disa fansave të tij, reperi i shumë hiteve të hip-hopit ka interpretuar live para audiencës disa nga këngët e tij të reja të albumit, të cilat duket se po korrin goxha sukses.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Tre vatra të reja zjarri në Fier, njëra i afrohet një stalle

Tre vatra të reja zjarri në Fier, njëra i afrohet një stalle