Lek Plepi i bashkohet PD, ja arsyeja e çuditshme që duhet të votohet numri 9 sipas tij (VIDEO)

Dy forcat kryesore politike vijojnë të marrin mbështetjen e artistëve të njohur në vend të cilët shfaqen hapur krah të njërës apo tjetrës parti, duke ftuar qytetarët të votojnë.

Ditët e fundit Partisë Demokratike i është bashkuar personazhi i njohur, Lek Plepi, i cili përmes një videoje ka ftuat të gjithë shqiptarët që më 25 prill të votojnë për PD.

Sipas Lek Plepit, shqiptarët duhet të votojnë për Partinë Demokratike dhe numrin nëntë, pasi ajo rrjedh nga fjala nënë.

“Fjala me e shtrenjte është fjala, nënë, dashuria më e madhe është ajo e nënës, ju bëjë thirrje të votoni numrin 9”, ka thënë Lek Plepi.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Haha: 14/04/2021 17:35

  Fitoren e ka ne by... PD me Lek trapin.

  Përgjigju
 • Puro Shkodran: 12/04/2021 18:46

  Lek Plepi ik ne pill satam

  Përgjigju
 • Baca: 12/04/2021 17:14

  Numri nan gomari ta van

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Itali/ Ish kryeministri Draghi voton në Romë

Zgjedhjet në Itali/ Ish kryeministri Draghi voton në Romë