Leonardo DiCaprio është në lidhje me modelen Gigi Hadid? Ish-i dashuri 'acarohet', veprimi që bën në rrjete sociale

Leonardo DiCaprio është në lidhje me modelen Gigi Hadid? Ish-i dashuri 'acarohet', veprimi që bën në rrjete sociale

Leonardo DiCaprio, Gigi Hadid dhe Zayn Malik

Leonardo DiCaprio është në lidhje me modelen Gigi Hadid? Veprimi i fundit i ish të dashurit të modeles duket se konfirmon zërat për romancën e re pasi e ka hequr njëri-tjetrin nga rrjetet sociale.

Zayn Malik duket se nuk i ka ardhur mirë për historinë e re të 27-vjecares, me të cilën ka një vajzë 2 vjece. Të dy u ndanë vitin e shkuar pas lidhjes që zgjati për 6 vite.

Ndërsa Gigi, e ndjek ende Zayn në rrjete sociale. Kantautori 29-vjeçar tani ndjek vetëm 24 persona në llogarinë e tij, rreth gjysma e të cilëve janë llogari fansash kushtuar atij.

Pavarësisht zërave se janë bashkë, supermodelja 27 vjeçare, dhe aktori 47 vjeç, ende nuk e kanë konfirmuar publikisht statusin e tyre të marrëdhënies.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Kanibalët, fëmija me emrin Bishon dhe Alma K.

Kanibalët, fëmija me emrin Bishon dhe Alma K.