Lezhë/ Autori shkoi në shtëpinë e ish-vjehrrit dhe vrau babë e bir, Report Tv sjell foton nga vendi i ngjarjes

Lezhë/ Autori shkoi në shtëpinë e ish-vjehrrit dhe vrau babë e bir, Report Tv sjell foton nga vendi i ngjarjes

1661810539_Screenshot20220829235842.jpg

Report Tv ka sjellë pamje nga vendi i ngjarjes ku u regjistrua vrasja e dyfishtë. Autori Besnik Pjetri u ka shkuar në shtëpinë e ish-gruas së tij dhe pas një konflikti ka nxjerrë armën dhe vrau ish-vjehrrin Pjetër Përjaku dhe Gent Përjakun, ish-kunatin e tij.


Lajmi kryesor:

Vrasje e dyfishtë në Lezhë, dhëndri u shkon në shtëpi dhe vret ish-vjehrrin e ish-kunatin! Në kërkim autori


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

Rezultatet e Censit/ Karamelo: E papranueshme! Arben Llalla: Minoriteti grek ka dal pak se ikin jashtë dhe nuk shumohen si shqiptarët

Rezultatet e Censit/ Karamelo: E papranueshme! Arben Llalla: Minoriteti grek ka dal pak se ikin jashtë dhe nuk shumohen si shqiptarët