Lezhë- Dëme të rënda në një banesë, forcat emergjente në terren

Një banesë në Shënkoll të Lezhës ka pësuar dëme materiale për shkak të tërmeit. Emergjencat kanë dalë në terren dhe po mbledhin informacion për dëme të tjera në qarkun e Lezhës.


Lajmi kryesor:

Shqipëria shkundet nga tërmeti 7.5 ballë, më i fuqishmi në 30 vitet e fundit! Tjetër lëkundje e fortë në mesnatë (VIDEO)


Ora 19:38
Lezhë- Dëme të rënda në një banesë, forcat emergjente në terren
1 / 5
2 / 5
3 / 5
4 / 5
5 / 5
/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pa maskë në ambiente të mbyllura 2 mijë lekë gjobë, ju duket vendim i drejtë?×

Lajmi i fundit

John

Ta mbajmë Shqipërinë, si shtëpinë. Sidomos pa gënjeshtra!