Linda pjesë e apelit bashkë me Cherie Blair dhe Hillary Clinton për të mbështetur gratë/ Rama: Gjysma ime më e mirë

"Gjysma ime më e mirë", kështu e quan kryeministri Edi Rama bashkëshorten e tij, Linda e cila është bërë pjesë e nismës Womans Entrepreneurship Day për gratë sipërmarrëse në vendet me të ardhura të mesme dhe të ulëta.

Rama ka shpërndarë videon e mesazhit të Lindës krah herie Blair dhe Hillary Clinton për të mbështetur gratë e goditura nga kriza e COVID.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se kolaudimi i automjeteve në shtet do të sjellë përmirësim të shërbimit dhe sigurisë?×

Lajmi i fundit

John

Zbulohet një varr masiv në Serbi, me shqiptarë të vrarë gjatë luftës së Kosovës