'Lini kunjat nëpër këngë, se ju të hani m… pa ra në tokë’ Stresi u ‘qep’ gojën kolegëve të tij të artit! ‘Shpërthen’ në rrjete sociale

'Lini kunjat nëpër këngë, se ju të hani m… pa ra në tokë’ Stresi u ‘qep’ gojën kolegëve të tij të artit! ‘Shpërthen’ në rrjete sociale

Këngëtari i njohur, Stresi

Reperi i njohur Stresi njihet tashmë për postimet e tij të cilat ndonjëherë edhe marrin paksa nota ‘shpërthyese’ dhe sulmuese kundrejt kundërshtarëve të tij në fushën e artit.

Së fundmi me një postim në Instastory ku iu drejtohet kolegëve të tij reperë me një gjuhë paksa të ashpër. Stresi iu ‘sqaron’ kolegëve të tij që janë ndryshe në realitet dhe ndryshe në këngët që realizojnë për veten. Më tej ai shpërthen ashpër edhe në fjalor ofendues ndaj tyre, por pa e bërë të ditur se kujt i drejtohet.

“Po ju sqaroj diçka të dashur repera, të gjithë e dimë që është krejt ndryshe çfarë flisni nëpër këngë dhe çfarë jeni në realitet. Shumica prej jush jeni më v* s’ka më.  Lini kunjat nëpër këngë, se ju të hani m… pa ra në tokë ju e kush ju vjen mbrapa () meshkuj”, shkruan Stresi në një video të shkurtër në Instagram.

Postimi i Stresit në Instagram 
 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • anna: 06/08/2022 07:32

  Edukata familjare ne kulm .

  Përgjigju
 • S.Krasniqi: 06/08/2022 06:13

  Nuk e di përse i lihet hapsirë në gazetë këtij banditi të Salo Fazlliqit!?

  Përgjigju
 • Xxxx: 05/08/2022 22:39

  O zot cfare mban kjo toke.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Vizita e Presidentit Begaj në Kosovë, si i vlerësoni mesazhet dhe takimet që zhvilloi?×

Lajmi i fundit

‘Shqipëria turistike’/ Llixhat e Dimalit, atraksion i ri për turizëm shëndetësor! Mjeku: Ujërat të pasur me squfur, kanë veti kurative

‘Shqipëria turistike’/ Llixhat e Dimalit, atraksion i ri për turizëm shëndetësor! Mjeku: Ujërat të pasur me squfur, kanë veti kurative