LIVE/ Festë zikaltër, Lautaro ndëshkon Milanin (VIDEO)

LIVE/ Festë zikaltër, Lautaro ndëshkon Milanin (VIDEO)

Lautaro

34'/ Inter 1-0 Milan. Lautaro Martinez kalon Interin në avantazh. Krosimi i Calhanoglu nga këndi u shfrytëzua bukur nga argjentinasi, që shënoi me kokë.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Milano 'vishet' zikaltër, Interit i mjafton Lautaro për të mundur Milanin


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit

Luizi me strategji pas daljes së Kiarës: Po bëja sikur po flija! Ja çfarë dëgjoi fshehurazi nga biseda e Oltës dhe Qetësorit